Přeskočit na obsah

ZAŘÍZENÍ

Kde děti spí ?

Náš tábor je čistě stanový. Pro děti jsou připraveny dvoulůžkové stany s podsadou. Na posteli je pro každé dítě molitanová matrace.  

Kde se na táboře vaří a jí ?

Kuchyň se nachází ve vojenském stanu, obsahuje všechno potřebné vybavení včetně plynových kamen a polní kuchyně. Naši skvělí kuchaři připravují jídlo pětkrát denně. Vzhledem k tomu, že na táboře není elektřina, jezdí naši zásobovači pro potraviny každý den, a ještě ten den jsou zpracovány ke konzumaci. Stejně tak se denně dováží i pitná voda. Strava se pak konzumuje taktéž ve vojenském stanu, který je vybaven tzv. pivními sety (stoly s lavicemi).

Kam si dojde dítě na záchod ?

Tábor disponuje suchými WC. Dva záchody zvlášť pro dívky a dva zvlášť pro chlapce. V blízkosti záchodů se pak nachází nádoby s desinfekčním prostředkem na umytí rukou po použití WC. Na čistotu toalet dbá táborová zdravotnice, která je každý den myje a desinfikuje.

A co sprcha ?

Sprchování probíhá po skupinkách dle pohlaví a věku dětí a to jednou za 2-3 dny. Sprchy jsou umístěny ve velkém stanu. Voda nám díky šikovným táborovým pracovníkům teče teplá. V koupelnovém stanu se také nachází barel s pitnou vodou, který se využívá při ranní a večerní hygieně.